Společnost Stamed s.r.o. byla založena v roce 2012 v Plzni. Od svého vzniku se zabývá dovozem a distribucí zdravotnického materiálu pro český a slovenský trh.

Našimi partnery jsou zahraniční výrobci zdravotnického materiálu.

Spolupracujeme však také s dalšími společnostmi v ČR, zaměřenými na obor zdravotnictví. Díky tomu jsme schopni vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků, co se týče kompletací dodávek i funkčních celků jako jsou soukromé kliniky, plastické chirurgie, domovy pro seniory a jiná pracoviště.

Poskytujeme kvalitní služby a naším cílem je mít co nejvíce spokojených zákazníků. Upřednostňujeme individuální přístup a vstřícné jednání. Zákazníkům nabízíme profesionalitu a letité zkušenosti všech zaměstnanců v oboru.

Snažíme se vyhovět žádostem zákazníků a díky dokonalé znalosti trhu a stále se zvyšujícímu zájmu o produkty v oblasti péče o seniory, zavádíme řadu nových produktů.

Postupem času jsme rozšířili nabídku a otevřeli internetový obchod, který usnadňuje nákup zboží nejen pro domácí péči přímo z pohodlí Vašeho domova.

Děkujeme, že jste navštívili naše webové stránky a doufáme, že Vás naše nabídka a individuální přístup osloví, a že získáte z naší spolupráce dobrou zkušenost.

© 2020 Stamed s.r.o.

  • Facebook - White Circle