logo_stamed.png

PARTNEŘI

Společnost Stamed s.r.o se specializuje na dovoz a distribuci zdravotnických pomůcek

a materiálů. Výrobky dovážíme z řady zemí EU, Kanady a Asijského trhu.

Mezi naše partnery patří řada známých a celosvětově zavedených společností.

S každým výrobcem navazujeme velmi intenzivní spolupráci tak, abychom plně pochopili funkčnost a smysl nabízených produktů. Snažíme se tak naším zákazníků být plnohodnotným partnerem a profesionálním zástupcem dovážených značek v České republice a na Slovensku.

Attris
Attris
At-os
At-os
Careofsweden
Careofsweden
Dinnermax
Dinnermax

Firma Dinner-MAX se již více než 20 let zabývá vývojem a výrobou znovupoužitelných gastronomických systémů pro oblast komerčního stravování. Více než 130.000 každodenních uživatelů je důkazem toho, že si Dinner-MAX s přehledem udržuje vedoucí pozici v tomto oboru v rámci celé Evropy. Veškerý vývoj a následná výroba jsou realizovány přímo v sídle společnosti, v německém Messelu.

Dosego
Dosego
Flaem
Flaem
Funke
Funke
GCE
GCE

S více než sto lety zkušeností je skupina GCE nejen hlavním evropským výrobcem redukčních ventilů a průtokoměrů, ale i jejich celosvětovým dodavatelem a autorem nových technologií a inovací. Společnost GCE navazuje na dlouholetou chotěbořskou tradici výroby zařízení pro použití technických plynů sahající do roku 1936, kdy se touto činností začala zabývat firma Eckhardt.

Moretti
Moretti

Společnost Moretti Spa byla založena v roce 1976, v Itálii a v současnosti je nejvýznamnější distributor zdravotnických pomůcek na domácím trhu. Oblast působnosti firmy Moretti je rozdělena do jednotlivých značek produktů - Mopedia pro pomůcky denní potřeby pro seniory a osoby s omezením pohybu, Ardea pro všechny druhy invalidních vozíků včetně elektrických skůtrů, Levitas pro antidekubitní matrace a pomůcky a mnohé další.

OdoCare
OdoCare
Parflex
Parflex
Rehabed
Rehabed
Reval
Reval
Ryor
Ryor

Firma Ryor byla založena v roce 1991 a dodnes je rodinnou firmou, která si zakládá na svém záměru vyrábět vysoce kvalitní produkty za přijatelnou cenu. Získala mnoho národních i mezinárodních ocenění. Produkty vyváží do více než 20ti zemí světa. Česká kosmetika s přírodními extrakty RYOR nabízí široký sortiment maloobchodních výrobků ošetřujících nejen pleť a tělo, ale i profesionální řadu pro kosmetické salony. V současné době vyrábí firma něco kolem 200 výrobků, z toho přibližně 120 je určený

Saint Romain
Saint Romain
SoundEar
SoundEar
Thorpe-mill
Thorpe-mill

Společnost Thorpe Mill Ltd. byla založena v roce 1979 s jasným cílem vyrábět a prodávat vysoce kvalitní pomůcky zvyšující komfort pacientů. Jedná se o jednu z největších rodinných firem působících ve svém oboru. Hlavní oblastí působnosti je už více jak 35 let vyvíjení antidekubitních pomůcek s důrazem na prevenci. Produkty firmy Thorpe Mill jsou s využitím nejmodernějších technologií navrženy tak, aby většině klientů umožnili co největší komfort za použití minimálních prostředků.

Unitrend
Unitrend
Vacura
Vacura

Firma Vacura se zabývá výrobou vakuovacího systému Vacura Pro, jenž je profesionálním řešením na poli nakládání s odpadem ve zdravotnických zařízeních. Díky tomu, že je produkt přesně navržen pro použití v sociální sféře a nemocnicích a je velmi uživatelsky nenáročný, poskytuje v těchto zařízeních řadu provozních výhod. Systém hermeticky izoluje potenciálně infekční odpad a díky dodatečnému dezinfekčnímu procesu je pravděpodobnost kontaminace téměř nulová.

Zollner
Zollner

Zákazníci z oblasti hotelnictví a gastronomie oceňují spolupráci se společností ZOLLNER jako specializovaným výrobcem textilního vybavení. Obsáhlý sortiment nabízí velký výběr osvědčených a žádaných výrobků. Výhodou společnosti ZOLLNER je rychlá realizace individuálních přání zákazníka.