top of page
logo_stamed.png

NurseCare - komunikační systém sestra - klient


V dnešní době, kdy je komunikace zásadní součástí každodenní péče o pacienty, vzniká stále větší potřeba efektivního a spolehlivého komunikačního systému mezi zdravotnickým personálem a jejich klienty. NurseCare přichází jako odpověď na tuto potřebu, poskytující inovativní a uživatelsky přívětivé řešení pro komunikaci mezi sestrou a klientem.


NurseCare je komunikační systém, která využívá moderní technologie k vytvoření bezproblémového spojení mezi sestrami a klienty. Tento systém umožňuje okamžitou a jednoduchou výměnu informací, zajišťuje transparentnost péče a zvyšuje efektivitu práce zdravotnického personálu.


Jednou z klíčových funkcí NurseCare je možnost vytváření individuálních profilů klientů, které obsahují důležité informace o jejich zdravotním stavu a léčebném plánu. Sestry mohou snadno aktualizovat tyto profily a sdílet je s ostatními členy týmu, což zajišťuje komplexní a soudržnou péči.


Další výhodou NurseCare je modální IP systém kombinující drátové a bezdrátové prvky, který umožňuje vyvolání SOS alarmu kdekoliv v objektu klienta včetně venkovních prostor. NurseCare rovněž poskytuje možnost plánování a správu lékařských schůzek a léků. Sestry mohou vytvářet a aktualizovat kalendáře svých klientů, připomínat jim důležité termíny a sledovat dodržování léčebných režimů. Tímto způsobem se zvyšuje dodržování léčby a minimalizují se možné komplikace.


Systém NurseCare je navržen tak, aby byl snadno použitelný a intuitivní pro všechny uživatele. Může být nainstalován na chytrých telefonech, tabletech nebo jiných elektronických zařízeních, což umožňuje snadný přístup ke všem funkcím systému.
6 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page