top of page
logo_stamed.png

NurseCare - komunikační systém sestra - klient


V dnešní době, kdy je komunikace zásadní součástí každodenní péče o pacienty, vzniká stále větší potřeba efektivního a spolehlivého komunikačního systému mezi zdravotnickým personálem a jejich klienty. NurseCare přichází jako odpověď na tuto potřebu, poskytující inovativní a uživatelsky přívětivé řešení pro komunikaci mezi sestrou a klientem.


NurseCare je komunikační systém, která využívá moderní technologie k vytvoření bezproblémového spojení mezi sestrami a klienty. Tento systém umožňuje okamžitou a jednoduchou výměnu informací, zajišťuje transparentnost péče a zvyšuje efektivitu práce zdravotnického personálu.


Jednou z klíčových funkcí NurseCare je možnost vytváření individuálních profilů klientů, které obsahují důležité informace o jejich zdravotním stavu a léčebném plánu. Sestry mohou snadno aktualizovat tyto profily a sdílet je s ostatními členy týmu, což zajišťuje komplexní a soudržnou péči.


Další výhodou NurseCare je modální IP systém kombinující drátové a bezdrátové prvky, který umožňuje vyvolání SOS alarmu kdekoliv v objektu klienta včetně venkovních prostor. NurseCare rovněž poskytuje možnost plánování a správu lékařských schůzek a léků. Sestry mohou vytvářet a aktualizovat kalendáře svých klientů, připomínat jim důležité termíny a sledovat dodržování léčebných režimů. Tímto způsobem se zvyšuje dodržování léčby a minimalizují se možné komplikace.


Systém NurseCare je navržen tak, aby byl snadno použitelný a intuitivní pro všechny uživatele. Může být nainstalován na chytrých telefonech, tabletech nebo jiných elektronických zařízeních, což umožňuje snadný přístup ke všem funkcím systému.
219 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page