top of page
logo_stamed.png

Ohlédnutí za rokem 2021 a vize do roku 2022!

Blíží se Vánoce a s nimi konec roku, který bývá obdobím rekapitulace. Téměř celý rok 2021 byl opět, jako ten předchozí, nepředvídatelný. Nesl s sebou spousty otazníků

a mnohdy i obav. I přesto jsme v naší práci nepolevili, a vždy jsme tu pro vás byli

i v nelehkých dobách. Teď na konci tohoto chaotického roku, jsme se konečně zastavili

a zavzpomínali na to, co se u nás ve Stamedu odehrálo.


Naší velkou pýchou roku 2021 je bezpochyby nové sídlo společnosti, kam jsme se na jaře přestěhovali. Od nového roku nás naleznete už jen na adrese Vřesová 667, 330 08 Zruč-Senec. Nové prostory nám poskytují několikanásobně větší skladovací kapacitu

a tím pádem i nové logistické možnosti. Nyní jsme schopni držet skladem mnohem více produktů a zároveň ještě více zrychlit expedici tak, aby u vás zboží bylo v co nejkratší době. Budeme rádi, když se za námi zastavíte, ať už jen na kávu nebo na představení nových produktů, které pro Vás máme k dispozici v našem showroomu.

V tomto roce jsme získali například výhradní zastoupení značky Reval. Jedná se

o francouzskou společnost s více než 40letými zkušenostmi v oblasti asistovaných systémů koupání a sprchování, rehabilitačních bazénů hydroterapie a transferového vybavení pro nemocnice, pečovatelské domy i soukromé osoby.


Nutností je také zmínit zahájení vlastní výroby sterilizátorů vzduchu a germicidních lamp. Chceme se přizpůsobit více požadavkům našich zákazníků a podílet se na vývoji nejmodernějších technologií pro sterilizaci vzduchu a povrchů.


V roce 2022 oslavíme 10-ti leté výročí od založení společnosti a v tento pro nás významný rok se prioritně zaměříme na rozšíření produktového portfolia, kvalitu našich e-shopů, rozšíření týmu pro nemocniční sféru a výdejnu na poukazy.


Dále pro Vás v roce 2022 chystáme půjčovnu zdravotních pomůcek, kterou využijí zejména ti z vás, kteří nepotřebují pomůcky dlouhodobě a jejich koupě se jim nevyplatí. REstamed plánujeme spustit začátkem nového roku.


Tímto bychom Vám rádi poděkovali za spolupráci v roce 2021 a společně se těšíme na nadcházející, doufejme už méně hektický, nový rok 2022!

Velké díky patří našim klientům, obchodním partnerům a stejně tak i zaměstnancům za jejich usilovnou práci.Stanislav Kohout

72 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page