top of page
logo_stamed.png
logo_stamed.png

Hygienické a bezzápachové uchovávání plen

inko2.png
fill.png
inko.png

OdoCare je první bezzápachový odpadkový koš určený pro likvidaci materiálů, které pocházejí z inkontinence nebo ošetření ran. Celosvětově patentovaný systém je kompletně mechanický, uživatelsky přátelský a lze jej používat bez jakýchkoliv chemikálií, tekutin nebo impregnovaných pytlů. OdoCare poskytuje svěží práci a příjemnou atmosféru domácího prostředí.

75L+45L_closed_transparent-WEB.png

OdoCare

sipka.png

Bez zápachu, virů a bakterií

Jakmile jsou materiály vhozeny do OdoCare, neuniká již více žádný zápach. Díky svému speciálnímu těsnícímu kroužku zůstává zápach uzavřený v odpadním pytli ve spodní části koše. Při použití speciálních 7vrstvých pytlů, zůstává zápach v pytli, i když je již uložen vyjmutý na daném místě. Kromě zápachu také eliminuje šíření virů a bakterií.

sipka.png

Jednoduše obsluhovatelný

OdoCare je vhodný pro všechny druhy a velikosti inkontinenčních odpadových materiálu. OdoCare může být ovládán pouze jednou rukou. Materiál je vhozený a otočením držadla je odhozen do spodní části / zásobníku OdoCare. Díky svému ergonomickému designu je možné lehce vyměňovat odpadkové pytle ve spodní části.

sipka.png

Zlepšuje pracovní podmínky a šetří náklady

Redukcí nepříjemného zápachu profituje nejen poskytovatel zdravotnických nebo sociálních služeb, ale také pacienti, rodina a návštěvníci. Díky OdoCare je pobyt v těchto zařízeních znatelně příjemnější.

 

Možnost využití klasických odpadkových pytlů. Speciální odpadkové pytle jsou zapotřebí pouze za předpokladu, že bude odpadní materiál následně vakuován systémem VACURA pro. 

bottom of page