top of page
logo_stamed.png
zzzz.png

Zdravotnická technika

Nuvo_lite_5_bez_pozadi (2).png
nuvo8_orez.png

Nabízíme profesionální kyslíkové koncentrátory amerického výrobce. Jedná se o přístroje vhodné pro dlouhodobou zátěž.

 

Přístroje jsou hojně využívány ve zdravotnických zařízení a domovech

pro seniory. Přístroje jsou také velmi kladně hodnoceny pro jednoduchou obsluhu, kvalitní provedení a vynikající trvanlivost.

Koncentrátory kyslíku

odsvacka

Při potřebě odsávání hlenů a sekretů Vám nabízíme odsávačky produktové řady Aspira od kvalitního italského výrobce. Přístroje jsou prověřeny stovkami instalací. Jedná se o bezporuchové odsávačky s vynikajícím výkonem za velmi solidní cenu.

Odsávačky Aspira

dm491_transp_bg.png

V našem portfoliu naleznete nabídku oxymetrů a pažních tonometrů

značek Dimed a Logiko za velmi výhodné ceny.

Flaem - ASPIRA az.png

Oxymetry a tonometry

oxymetr

Speciální váhy

Pro kontrolu hmotnosti nepohyblivých klientů Vám nabízíme kompletní portfolio speciálních vah. Je možné zvolit několik variant pro vážení sedících klientů, ležících klientů přímo na posteli nebo speciální váhy pro invalidní vozíky.

Postelova_vaha.png
M-225.png
bedbound-patient.png

Pacientská vážící podložka M-999 - PTS od anglického výrobce lékařských vah MARSDEN je jedinou vahou svého druhu na světě. Představuje revoluční novinku ve vážení imobilních pacientů a pacientů v kritickém stavu. Umožňuje snadné a přesné získání hmotnosti pacientů, u kterých je jinak získání váhy problematické a stresující jak pro ně samotné, tak
i pro personál.

Marsden M-999

M-999-Product-Brochure1.png

Slouží pro snadné a rychlé přeložení ležícího pacienta z postele na postel, transportní lehátko nebo sprchový vozík. Je to osvědčený systém, který umožní dvěma osobám bez velké námahy přesunout pacienta. 

Stačí mírně naklopení pacienta na stranu, rollboard se zasune pod trup a lehkým tahem se pacient přemístí po desce na vedlejší plochu. 

ROLLBOARD TRANSAROLL SILVER 

4500030-geschlossen.png
rollboard_upr.png
plii.png
rehab.png

PulmoWaves je neinvazivní zařízení pro respirační fyzioterapii, zejména určené k odstraňování tracheobronchiálních sekretů. Jedná se o systém složený z pneumatického kompresoru, 
ultrazvukového nebulizátoru a náústkem
s nastavitelným PEP tlakem. Více informací v článku.

Plicní rehabilitace

Sterilizátor vzduchu StAIR

Sterilizátor vzduchu StAIR je designový a účinný přístroj pro efektivní čištění vzduchu vnitřních prostor. Přistroj dosahuje skvělých výsledků čištění vzduchu díky unikátní kombinaci ověřených a efektivních metod k ničení patogenů jako je UVC zařízení a hydroxylové radikály. Pro další efektivní úpravu vzduchu je systém vybaven účinným HEPA filtrem a výkonným uhlíkovým filtrem.

čistika vzduchuPNG.png

VK Air

VK Air je konstruován tak, aby chránil dýchací prostor
v malých a středně velkých místnostech do 90 m2. Pokročilý a přitom nenápadný systém poskytuje viditelnou jistotu a prvotřídní vzduch po celý den zaměstnancům, zákazníkům, návštěvníkům a personálu.

Vzduchotechnika VK Air byla laboratorně testována na redukci řady reprezentativních virových, bakteriálních
a plísňových kmenů a je vybavena špičkovou filtrační technologií pro redukci fyzikálních a chemických škodlivin.

Návrh bez názvu.png
VK Air
bottom of page