logo_stamed.png

Nový partner schodišťových sedaček!

Díky výhradnímu zastoupení nizozemské společnosti DeVi-Stairlifts B.V. se naše portfolio produktů rozrostlo o specializované schodišťové sedačky, které jsou vhodné domácích a sociálních zařízení.


Proč DEVI?

S téměř 40letými zkušenostmi nabízí firma DeVi-Stairlifts B.V. unikátní sortiment v oblasti schodišťových sedaček. Jejich schodišťová sedačka UP byla oceněna uznáním GIO (Good Industrial Design) a získala tak ocenění Excellence Functionality Award na Dutch Design Week v Eindhovenu. Kromě toho se schodišťové sedačky UP staly druhé v ocenění veřejnosti na Dutch Design Week 2019!


V čem jsou schodišťové sedačky UP tak jedinečné?

Schodišťové sedačky UP se od ostatních liší tím, že jsou rozebíratelné. Jinými slovy, pokud se budete chtít přestěhovat, nebo jen schodišťové sedačky přemístit, jednoduše je rozmontujete a přesunete.

Kolejnice se skládá ze dvou částí – rovné kolejnice a 5° klínků, ze kterých je možné složit libovolnou zatáčku na míru podle vašeho schodiště. Instalace tak není zdlouhavá a výrobce nemusí předem připravit naohýbanou kolejnici. Všechny potřebné součástky máme trvale skladem, pokud se zákazník rozhodne pro pořízení, jsme schopni mu instalovat sedačku obratem.

Čalounění sedačky si můžete vybrat celkem ze čtyř barev: antracitové, hnědé, koňakové a pískové. Jejich design je nadčasový a hodí se do každého interiéru. Součástí schodišťové sedačky je i ovládací joystick s tlačítkem STOP pro ovládání výtahu, vestavěný mikrofon a bezpečnostní pás.


Příspěvek na zvláštní pomůcku

Nárok na příspěvek na zvláštní pomůcku poskytovaný na pořízení motorového vozidla nebo speciálního zádržního systému má osoba, která má těžkou vadu nosného nebo pohybového ústrojí, těžkou nebo hlubokou mentální retardaci charakteru dlouhodobě nepříznivého zdravotního stavu nebo autistickou poruchu s těžkým postižením s opakovanými závažnými projevy autoagrese nebo heteroagrese přetrvávajícími i přes zavedenou léčbu, a její zdravotní stav nevylučuje přiznání tohoto příspěvku.

Kompletní informace o příspěvku naleznete zde.

63 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše